Poznajmy się

O nas

Badylarnia oraz Zielsko to kameralne kwiaciarnie w podwarszawskim Józefowie i Otwocku. 

Do naszych kompozycji wybieramy kwiaty i dodatki najwyższej jakości. Badylarnia kwiaty (Józefów) specjalizuje się w kwiatach ciętych, układanych zgodnie z najnowszymi trendami. W Zielsko kwiaciarnia (Otwock) znajdziesz przede wszystkim piękne kwiaty doniczkowe.

Badylarnia kwiaty to miejsce, które dojrzewało w mojej głowie latami. W 2010 r. marzenia się urzeczywistniły. Jesteśmy małą kwiaciarnią, ale prężnie działającą i rozwijającą się. W Badylarni stawiamy na wysoką jakość kwiatów, starając się podążać za trendami. Specjalizujemy się w kwiatach ciętych, a naszą mocną stroną jest florystyka ślubna. Niedawno wprowadziliśmy do oferty rośliny doniczkowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów.

 

Zielsko kwiaciarnia - miejsce założone przez przyjaciół, którzy sposób zarobkowania i pasję połączyli w jedno. Tak powstał w 2019 r. projekt kwiaciarni Zielsko, która wypełniła lukę w dostępności roślin doniczkowych, nawet tych rzadkich. Dodatkowo mamy w ofercie donice i osłony wiodących marek. Oprócz roślin doniczkowych posiadamy w ofercie bogaty wybór kwiatów ciętych, kompozycji okazjonalnych.

Obie kwiaciarnie mimo, że są w niedalekiej odległości nie rywalizują ze sobą, a uzupełniają.

Będziemy zaszczyceni, jeżeli będziesz chciał do nas zajrzeć ... po rośliny, kwiaty czy na kawę - drzwi mamy zawsze szeroko otwarte :)